rast geldim

gurbet ellerde rastladığım memleket güzelliklerine değinmiştim bir yazımda. ondan sonra da bir iki şeye rastladım, buyrun…

washington’da ikinci el kitap satan bir dükkanda çektim bu fotoğrafı. kitaplar öyle güzel kategorilenmiş ki, orta doğu bölümünde t rafına bakmam yetti bu kitabı görebilmem için.

girdiğim her kitapçı dükkanında bizden neler var diye baktım hep. en çok elif şafak ve orhan pamuk kitaplarına rastladım.

best made towels in the world, yaa :))

2 responses

  1. Biz de sizin gibi yur dışında Türk izlerine rastlıyor ve hoşnut oluyoruz. Kore’de Elif Şafak bulamadık ama Orhan Pamuk kitaplarına rastladık. Sanırım sadece Orhan Pamuk vardı Türk yazar olarak. Singapur’da bildiğimiz bir Türk markası ürünlerinin üzerindeki bölmede Arabic Baklava yazmasaydı onu da kendimizden sayabilirdik. Bir de Hindistan’da Türk markasıyla satılan kayısı kurusu da ticari açıdan takdire şayan

    1. siz güzel geziyorsunuz valla :)) fotoğrafını çekemediğim bir de dalan sabunlar vardı philadelphia’da, her şeyin 1 dolara satıldığı bir markette “made in turkey” vücut şampuanı falan vardı… geri kalan tekmil çin malıydı zaten :))

top sende, yaz bakalım!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: