yok bu böyle olmayacak!

yok bu böyle olmayacak! sade blogda değil kanlı canlı hayatımda da bir başıbozukluk, bir düzensizlik, bir boşluk, bir yokluk aldı başını gidiyor. philadelphia’dan dönelim de, ankara’ya rize’ye bir gidelim de, işe başlayayım günlerim rutine binsin de hele diye diye vardığım nokta, gerçek anlamda bir “nokta” olamadı bir türlü ya hu, hâlâ üç nokta şeklinde sürdürüyor mevcudiyetini…  yapmak, yazmak, tatmak, görmek, okumak, izlemek  istediğim yığınla  şey var, sadece “istek” olarak kalmasınlar artık!

bu yazıyı beni bağlayıcı bir unsur olsun, planladıklarımı yapamazsam hiç olmazsa utanayım diye yazıyorum. hadi koçum, bekleyip durma öyle, davran bre!

Reklamlar

2 responses

 1. ebr-uozlem olarak biz de böyleyiz bu günlerde. Ben de diyorum ki Fafatuka bir giriş yapsın hele, biz de bunu kerteriz alarak tekrar başlayalım yazmaya…
  Bekliyoruz…

  1. anlaştık o zaman :)

   ilk başlarda zor gelecek, canımız acıyacak, ciğerimiz yerinden çıkarılıyor gibi olacak, etlerimiz adeta lime lime doğranacak ama ne yapalım, bu yola baş koyduk bir kere. kanımızın son damlasını bile yeni bir post’a harcamaya değmez mi!!! :))))

   haydi bre! allahh allahh allahhh allahhh!!!! :)))

top sende, yaz bakalım!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: